Ekspresowy druk
w trzech prostych krokach

drukarnia kraków, fototapety, rollupy, plakaty, wizytówki, ulotki składane, oklejanie witryn, tania drukarnia krakowska

Drukarnia Krakowska umożliwia łatwy i szybki sposób na zamawianie druku przez internet. Wybierz interesujący Cię produkt, wgraj pliki, wybrać metodę płatności, i to już wszystko. Otrzymasz maila z potwierdzeniem lub skontaktuje się z Tobą nasz pracownik by omówić szczegóły zlecenia.

Wgraj pliki

Adres e-mail (wymagane):

Telefon kontaktowy (wymagane):

1

Pliki możesz także wysłać mailem lub WeTransferem:

biuro@drukarnia-krakowska.pl (do 20MB)

– weTransfer.com (do 4GB)

Dowiedz się więcej na temat przygotowania plików do druku.

Pliki jakie możesz wysłać formularzem: PDF, JPG, TIF, AI, EPS, ZIP, RAR

2

Dokonaj płatności

Nowoczesny system płatności Przelewy24 -dzięki niemu zakupy u nas to przyjemność, zapłacisz za swoją piękną fototapetę jak chcesz i walutą jaką chcesz -wygodnie w każdym miejscu na świecie.

Dokonaj płatności w sklepie  lub wpisując odpowiednią kwotę poprzez Przelewy24, (przycisk obok), zajmie Ci to do 30 sekund. Możesz także wykonać przelew samodzielnie na rachunek, w tytule nr. zamówienia lub nazwę firmy,  ING 66 1140 2004 0000 3402 2630 3956 

Zapłać - wyślij przelew

3

Wysyłka kurierem

Gotowe wydruki dostarczamy także taxi i ekologicznie kurierem rowerowym na terenie całego krakowa zgodnie z cennikiem korporacji jaką sobie Państwo życzycie, przy czasie dostawy ok. 60 min, w zależności od trasy i przesyłki.

lub odbiór osobisty

Gotowe wydruki możecie Państwo odebrać osobiście, zapraszamy do naszego biura w godzinach: 9:00 – 18:00  od poniedziałku do piątku. 

  •  ul. Stróża Rybna 3 (przecznica od ul. Gromadzkiej).